Bare 6 personer møtte fram for høre Kai Magne Stokkeland (tv), Lars Outzen og Kjell Jonevret-
Stokkeland, Outzen og Jonevret

Lars Outzen og Kjell Jonevret fra Molde Fotballklubb var torsdag kveld på besøk hos oss i Vestnes Varfjell. Til tross for annonsering i VestnesAvisa og mail/brev til samarbeidspartnere i næringslivet var oppmøtet desverre dårlig til dette kick off-møtet der Jonevret snakket om spillerstall og forventninger og Lars Outzen hadde et innlegg om målsettinger om å selge 6500 sesongkort for 2010. VarfjellTV: Kjell Jonevret om MFK-sesongen | Kai Magne Stokkeland om "Prosjekt tilhørighet"


VVIL ønsker å selge sesongkort på Aker Stadion og inntektene dette innebærer vil mellom annet gå til å bygge klubbhus. Nytt av året blir at ALLE private som kjøper sesongkort også vil få sesongkort til kamper i Vestnes idrettspark.

 

For bestilling av sesongkort send epost til

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

tlf 71 20 25 00

 

Varfjell-TV var til stede og presentasjonen vil bli lagt ut på varfjell.no senere

 

kaims